• aqua-cycle
 • aqua-cycle
 • aqua-cycle
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
Produkti ynë janë në kërkim të bukur me të zhvilluar mirë teknike dhe pranuar mirë nga ana e konsumatorëve.

Pra, pse Fitmax

Biznesi kryesor është të zhvillojë dhe shitjen e pajisjeve ushtrim aqua.
 • cilësi

  cilësi

 • i qëndrueshëm

  i qëndrueshëm

 • siguri

  siguri

 • Efikas

  Efikas

Rreth nesh

Qingdao Fitmax Shëndeti Teknologjia Co, Ltd është një nga degëve të Sun Group Qingdao Co, Ltd, është themeluar në vitin 2014, biznesi kryesor është të zhvillojë dhe shitja e fushëveprimit të biznesit ushtrimit aqua equipment.Company përmban Aqua biçikletë, Aqua walker , Aqua rutine, Aqua eliptike Trajner, Aqua Trampoline dhe pishinë. Produkti ynë janë në kërkim të bukur me të zhvilluar mirë teknike dhe të pranuar edhe nga zona kryesore consumers.Company të biznesit të përhapur në të gjithë Amerikën e Veriut, Evropë dhe Australi. Ne kemi fituar një treg sukses nëpër dhjetë viteve të fundit në SHBA Të tre bikes aqua projektuar dhe prodhuar nga kompania jonë janë shumë të popullarizuara në States.And Bashkuara ne jemi tani shpenzuar në tregun e brendshëm. Përveç në rritje të ndryshme, prodhimet e saj janë përfshirë në më shumë industri në këtë moment. Jo vetëm që mund të garantojë edhe urdhëra të mëdha në orar, por edhe të organizojmë specialproductions për urdhërat e vogla me modele të shumëfishta apo mostër.

 • ffsaf
 • wwwa

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!