• aqua-cycle
 • aqua-cycle
 • aqua-cycle
Добредојдовте на нашата веб-страница
Нашите производи се убаво гледа со добро развиени технички и добро прифатен од страна на потрошувачите.

Па зошто Fitmax

Главна дејност е да се развие и продажба на аква опрема за вежбање.
 • Квалитет

  Квалитет

 • Стабилно

  Стабилно

 • безбедност

  безбедност

 • ефикасно

  ефикасно

за нас

Кингдао Fitmax Компјутери и технологија копродукции, Ltd е една од подружниците на Кингдао Сонце Група копродукции, Ltd, се е основана во 2014 година, главна дејност е да се развие и продажба на бизнис обемот аква вежба equipment.Company содржи Аква велосипед, Аква патнику , Аква неблагодарна работа, Аква елипсовидна тренер, Аква брануваа и базен. Нашите производи се убаво гледа со добро развиени технички и добро прифатен од страна на главната деловна област consumers.Company се шири низ цела Северна Америка, Европа и Австралија. Ние победивме на пазарот успех во изминативе десет години во САД три аква велосипеди дизајнирани и произведени од страна на нашата компанија се многу популарни во Велика States.And сега сме проширување на домашниот пазар. Покрај домата, нејзините производи се вклучени во повеќе индустрии во моментот. Не само што може да гарантираме големи нарачки на распоредот, но, исто така, организира specialproductions за мали нарачки со повеќе модели или примерок.

 • ffsaf
 • wwwa

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!